18 juni 2019 | 11:12
U bent hier:  / Geen categorie / Deelnemers Omloop 2019

Deelnemers Omloop 2019

Zaterdag 8 juni wordt de 15e Omloop van de IJsseldelta verreden. Om 12.00 uur zullen de volgende rensters starten op het Grote Kerkplein en strijden om de hoogste plaats op het podium aan de Ceintuurbaan in Zwolle.

PARKHOTEL VALKENBURG CYCLINGTEAM
1.      Lorena Wiebes
2.      Janine van der Meer
3.      Fleur Nagengast
4.      Sylvie Swinkels
5.      Meike Uiterwijk Winkel
6.      Loes Adegeest
Ploegleider | Teammanager: Raymond Rol
NATIONAL AUSTRALIAN TEAM
11. Amy Cure, Australië
12. Ashlee Ankudinoff, Australië
13. Annette Edmondson, Australië
14. Georgia Baker, Australië
15. Kristina Clonan, Australië
16. Macey Stewart, Australië
Ploegleider | Teammanager: Rik Fulcher
BIEHLER PRO CYCLING
21. Marissa Baks
22. Henrietta Colborne
23. Nienke Wasmus
24. Teuntje Beekhuis
25. Roos Hoogeboom
26. Quinty Ton
Ploegleider | Teammanager: Hans Blom
CANYON//SRAM
31. Alice Barnes, Groot-Brittannië
32. Tanja Erath, Duitsland
33. Christa Riffel, Duitsland
34. Hannah Ludwig, Duitsland
35. Ella Harris, Nieuw-Zeeland
36. Rotem Gavoftz, Israël
Ploegleider | Teammanager: Ronny Lauke
TEAM DRENTHE
41. Floor Weerink
42. Mareille Meijering
43. Janieke Kalsbeek
44. Anneke Dijkstra
45. Mathea Neijmeijer
46. Liena de Jong
Ploegleider | Teammanager: Rudi Groenendal
ROGELLI – GYPROC – APB
51. Rozemarijn Ammerlaan
52. Nathalie Bex, België
53. Britt Knaven, België
54. Cathalijne Hoolwerf
55. Eva Jonckers
56. Ingrit Verhoeff
Ploegleider | Teammanager: Heidi van de Vijver
HEALTH MATE LADIES TEAM
61. Kathrin Schweinberger, Oostenrijk
62. Christina Schweinberger, Oostenrijk
63. Kylie Waterreus
64. Kirstie van Haaften
65. Lotte Rotman, België
66. Marga Lopez Llull, Spanje
Ploegleider | Teammanager: Patrick van Gansen
HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT
71. Lonneke Uneken
72. Lucy Garner, Groot-Brittannië
73. Ingvild Glasjken, Noorwegen
74. Marta Tagliaferro, Italië
75. Pernille Feldmann, Noorwegen
76. Thale Kielland Bierk
Ploegleider | Teammanager: Tone Lima
JAN VAN ARCKEL
81. Minke Bakker
82. Susanne Meistrok
83. Bente Teeseling
84. Mylene de Zoete
85. Amber van der Hulst
86. Charlotte Kools
Ploegleider | Teammanager: Wim Kruis
JOS FERON LADY FORCE
91. Marieke van Witzenburg
92. Celine van Houtum
93. Hannah Gruber-Stadtler, Oostenrijk
94. Nancy van der Burg
95. Caroline Thorvik-Olson, Noorwegen
96. Senna Feron
Ploegleider | Teammanager: Eric Verstraten
MIXTEAM TWC DE KEMPEN / MANLY WARRINGAH CC
101. Britt Teunissen
102. Gemma Esselaar
103. Denise Grimberg
104. Hanne van Klinken
105. Sharon Dommanschet
106. Elizabeth Stannard, Australië
Ploegleider | Teammanager: Peter Peels
Mixteam TEAM LOVING POTATOES – BTC City Lubljana
111. Berdine Bakker
112. Hetty Hofstede
113. Jennifer van der Voort
114. Jet Wildeman
115. Renee van Deursen
116. Monique van de Ree
Ploegleider | Teammanager: Jamie van Rijswijk
MAT ATOM DEWELOPER
121. Monika Brezna, Polen
122. Katarzyna Wilkos, Polen
123. Lucia Pietrzak, Polen
124. Justyna Kaczkowska, Polen
125. Wiktoria Kierat, Polen
126. Oliwia Majewska, Polen
Ploegleider | Teammanager:
MEXX – WATERSLEY WOMENS CT
131. Franziska Koch, Duitsland
132. Femke Geeris
133. Sarah Inghelbrecht, België
134. Amanda Jamieson
135. Arianne Pruisscher
136. Minke Slingerland-Van Dongen
Ploegleider | Teammanager: Tjarco Cuppens
MERIDA ADELAAR LADIES CT
141. Judith Bloem
142. Winanda Spoor
143. Cornelie Smorenburg
144. Annet Pit
145. Willemiek Meinders
146. Tessa Paardekooper
Ploegleider | Teammanager: Richard Baars
MIKE GREER HOMES WOMENS CT
151. Jenna Merrick
152. Hannah Bartram
153. Alicia Evans
154. Connie O’Brien
155. Libby Arbuckle
156. Amelia Matthews
Ploegleider | Teammanager: Jordan Gilmore
MIXTEAM NOORD-NEDERLAND
161. Evy Kuijpers
162. Anouska Koster
163. Danique Braam
164. Puck Moonen
165. Pernille Mathiesen, Denemarken
166.
Ploegleider | Teammanager: Hans Reints
NWVG – UPLUS
171. Ireen Wüst
172. Wendy Oosterwoud
173. Manon de Boer
174. Annemarijn van de Graaf
175. Paulien Koster
176. Yvet Schoonewille
Ploegleider | Teammanager: Elske Oosterwoud
TEAM NOORD-HOLLAND
181. Floor Besteman
182. Pernilla van Rozelaar
183. Maartje de Boer
184. Nikky Alberts
185. Eva Buurman
186. Marianne van Leeuwen
Ploegleider | Teammanager: Ed van Rozelaar
RE/MAX CYCLING TEAM
191. Vera Adrian, Namibië
192. Fabienne Buri, Zwitserland
193. Selina Burch, Zwitserland
194. Martina Marchetto, Zwitserland
195. Sandra Weiss, Zwitserland
196. Sarah Scharbach, Duitsland
Ploegleider | Teammanager: Lucas Schmid
RESTORE CYCLING TEAM / DUKLA PRAHA
201. Gaby Gieskens
202. Marieke de Graaf
203. Ilse Miltenburg
204. Dorien Geertsema
205. Melissa van Neck, Tsjechië
206. Maaike Colje
Ploegleider | Teammanager: Eef Franke
SWABOLADIES.nl
211. Hanneke de Goeje
212. Marise Lagendijk
213. Lieke van der Draaij
214. Eva Bijwaard
215. Myrthe Willemsen
216. Femke de Graaff
Ploegleider | Teammanager: Stefan van Klink
WESTLAND WIL VOORUIT
221. Emma Boogaard
222. Verena Batenburg
223. Liselotte Overdevest
224. Jennifer Bax
225.
226.
Ploegleider | Teammanager: Peter Bax
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram