19 oktober 2019 | 09:50
U bent hier:  / Uitslag 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta

15e Salverda Omloop van de IJsseldelta
8 juni 2019

PlaatsNaamClub/TeamPlaats/LandTijdVerschil
1Marta TagliaferroHitec Products - Birk SportItalië03:23:53-
2Pernille MathiesenMixteam Noord NederlandDenemarken03:23:53Zelfde tijd
3Loes AdegeestParkhotel ValkenburgEnschede03:23:574 seconden
4Kathrin SchweinbergerHealth Mate - Ladies TeamOostenrijk03:23:574 seconden
5Lorena WiebesParkhotel ValkenburgMijdrecht03:24:0411 seconden
6Lonneke UnekenHitec Products - Birk SportVeendam03:24:0411 seconden
7Evy KuijpersMixteam Noord NederlandLierop03:24:0411 seconden
8Amber Van Der HulstJan van ArckelHazerswoude03:24:0411 seconden
9Annet PitMerida Adelaar Ladies TeamZwolle03:24:0411 seconden
10Minke SlingerlandMexx - Watersley Cycling TeamOosterhout03:24:0411 seconden
11Janine Van Der MeerParkhotel ValkenburgHellevoetsluis03:24:2027 seconden
12Eva JonkersCC Pave76 - Rogelli-Gyproc-APB TeamStaphorst03:24:4350 seconden
13Amy CureNational Team AustraliaAustralie03:27:353 min 42 seconden
14Kirstie Van HaaftenHealth Mate - Ladies TeamDe Meern03:27:353 min 42 seconden
15Lucy GarnerHitec Products - Birk SportLondon03:28:424 min 49 seconden
16Nancy Van Der BurgJos Feron Ladies forceGouda03:28:424 min 49 seconden
17Mylene De ZoeteJan van ArckelNaaldwijk03:28:424 min 49 seconden
18Eva BuurmanMixteam Noord HollandWervershoof03:28:424 min 49 seconden
19Macey StewartNational Team AustraliaDevonport Tasmania03:28:424 min 49 seconden
20Quinty TonBIEHLER Pro CyclingGeldermalsen03:28:424 min 49 seconden
21Tanja ErathCanyon / /Sram Racing 03:28:424 min 49 seconden
22Rotem GafinovitzCanyon / /Sram Racing Israel03:28:424 min 49 seconden
23Fleur NagengastParkhotel ValkenburgBeilen03:28:424 min 49 seconden
24Marieke Van WitzenburgJos Feron Ladies forceBrielle03:28:424 min 49 seconden
25Teuntje BeekhuisBIEHLER Pro CyclingEindhoven03:28:424 min 49 seconden
26Hannah LudwigCanyon / /Sram Racing Duitsland03:28:474 min 54 seconden
27Minke BakkerJan van ArckelMonster03:28:474 min 54 seconden
28Maaike ColjéRestore Cycling Team / Dukla PrahaSnelrewaard03:28:474 min 54 seconden
Sylvie SwinkelsParkhotel ValkenburgHandelDNF
Meike Uiterwijk WinkelParkhotel ValkenburgEchten DrDNF
Ashlee AnkudinoffNational Team AustraliaAustralieDNF
Annette EdmondsonNational Team AustraliaAustralieDNF
Georgia BakerNational Team AustraliaAustraliëDNF
Kristina ClonanNational Team AustraliaMelbourneDNF
Marissa BaksBIEHLER Pro CyclingAlphen Aan Den RijnDNF
Henrietta ColborneBIEHLER Pro CyclingPenrith CumbriaDNF
Roos HoogeboomBIEHLER Pro CyclingZeistDNF
Christa RiffelCanyon / /Sram Racing DNF
Floor WeerinkTeam DrentheGroningenDNF
Mareille MeijeringTeam DrentheDe MeernDNF
Janieke KalsbeekTeam DrentheLeeuwardenDNF
Anneke DijkstraTeam DrentheOlterterpDNF
Mathea NeijmeijerTeam DrentheDrachtenDNF
Liena De JongTeam DrentheUbbenaDNF
Rozemarijn AmmerlaanCC Pave76 - Rogelli-Gyproc-APB TeamDe LierDNF
Shari BossuytCC Pave76 - Rogelli-Gyproc-APB TeamBelgiëDNF
Cathalijne HoolwerfCC Pave76 - Rogelli-Gyproc-APB TeamEemdijkDNF
Ingrit VerhoeffCC Pave76 - Rogelli-Gyproc-APB TeamGroot-AmmersDNF
Christina SchweinbergerHealth Mate - Ladies TeamOostenrijkDNF
Kylie WaterreusHealth Mate - Ladies TeamUlestratenDNF
Fien DelbaereHealth Mate - Ladies TeamDe Pinte (b)DNF
Margarita Lopez LlullHealth Mate - Ladies TeamDNF
Ingvild GåskjennHitec Products - Birk SportNoorwegenDNF
Pernille Larsen FeldmannHitec Products - Birk SportNoorwegenDNF
Thale Sofie Kielland BjerkHitec Products - Birk SportNoorwegenDNF
Lily SchuitemakerJan van ArckelVolendamDNF
Bente Van TeeselingJan van ArckelAbcoudeDNF
Charlotte KoolJan van ArckelKortenhoefDNF
Céline Van HoutumJos Feron Ladies forceDen DungenDNF
Hannah Gruber-StadlerJos Feron Ladies forceOostenrijkDNF
Caroline Thorvik OlsenJos Feron Ladies forceNoorwegenDNF
Britt TeunissenTWC De Kempen / Manly Warringah CCYsselsteyn LbDNF
Gemma EsselaarTWC De Kempen / Manly Warringah CCStein LbDNF
Sharon DommanschetTWC De Kempen / Manly Warringah CCRoosendaalDNF
Elizabeth StannardTWC De Kempen / Manly Warringah CCAustraliëDNF
Berdine BakkerMixteam Loving Potatoes – BTC City LubljanaRotterdamDNF
Hetty HofstedeMixteam Loving Potatoes – BTC City LubljanaUtrechtDNF
Jennifer Van Der VoortMixteam Loving Potatoes – BTC City LubljanaMaarssenDNF
Jet WildemanMixteam Loving Potatoes – BTC City LubljanaNijmegenDNF
Renee Van DeursenMixteam Loving Potatoes – BTC City LubljanaNijmegenDNF
Monique Van De ReeMixteam Loving Potatoes – BTC City LubljanaEtten-LeurDNF
Monika BrzeznaDNF
Katarzyna WilkosPolenDNF
Lucja PietrzakPolandDNF
Justyna KaczkowskaPolenDNF
Wiktoria KieratDNF
Oliwia MajewskaDNF
Désirée EhrlerMexx - Watersley Cycling TeamSteinhausenDNF
Femke GeerisMexx - Watersley Cycling TeamSomerenDNF
Sarah InghelbrechtMexx - Watersley Cycling TeamGentbruggeDNF
Kate SmithMexx - Watersley Cycling TeamChristchurchDNF
Arianna PruisscherMexx - Watersley Cycling TeamSittardDNF
Judith BloemMerida Adelaar Ladies TeamVaassenDNF
Winanda SpoorMerida Adelaar Ladies TeamApeldoornDNF
Cornelie SmorenburgMerida Adelaar Ladies TeamNunspeetDNF
Willemiek MeindersMerida Adelaar Ladies TeamMeppelDNF
Tessa PaardekooperMerida Adelaar Ladies TeamGroenloDNF
Jenna MerrickMike Greer Homes Womens CTSittardDNF
Niamh Fisher-BlackMike Greer Homes Womens CTNieuw-ZeelandDNF
Alicia EvansMike Greer Homes Womens CTDNF
Connie O'brienMike Greer Homes Womens CTNzDNF
Libby ArbuckleMike Greer Homes Womens CTNzDNF
Amelia MatthewsMike Greer Homes Womens CTNzDNF
Danique BraamMixteam Noord NederlandVeenwoudenDNF
Nynke PellikaanNWVG-uplusDen AndelDNF
Wendy OosterwoudNWVG-uplusUreterpDNF
Anne Marijn Van Der GraafNWVG-uplusEnschedeDNF
Paulien KosterNWVG-uplusMeppelDNF
Yvet SchoonewilleNWVG-uplusKlazienaveenDNF
Floor BestemanMixteam Noord HollandAlkmaarDNF
Pernilla Van RozelaarMixteam Noord HollandMedemblikDNF
Tessa SandbergMixteam Noord HollandAmsterdamDNF
Nikky AlbertsMixteam Noord HollandDinxperloDNF
Marianne Van LeeuwenMixteam Noord HollandAmsterdamDNF
Vera AdrianRE/MAX Cycling TeamDNF
Fabienne BuriRE/MAX Cycling TeamZwitserlandDNF
Selina BurchRE/MAX Cycling TeamDNF
Martina Andrea MarchettoRE/MAX Cycling TeamDNF
Sandra WeissRE/MAX Cycling TeamSwitzerlandDNF
Gaby GieskensRestore Cycling Team / Dukla Prahas-GravenhageDNF
Marieke De GraafRestore Cycling Team / Dukla PrahaDe LierDNF
Ilse MiltenburgRestore Cycling Team / Dukla PrahaEck En WielDNF
Melissa Van NeckRestore Cycling Team / Dukla PrahaAmstelveenDNF
Hanneke De GoejeSWABO Ladies.nlLeidenDNF
Marise LagendijkSWABO Ladies.nlAlphen A/d RijnDNF
Lieke V.D. DraaijSWABO Ladies.nlDordrechtDNF
Eva BijwaardSWABO Ladies.nlHillegomDNF
Myrthe WillemsenSWABO Ladies.nlElstDNF
Tessa DijksmanSWABO Ladies.nlVelserbroekDNF
Emma BoogaardWestland Wil VooruitZwaagDNF
Verena BatenburgWestland Wil VooruitPiershilDNF
Lieselotte OverdevestWestland Wil VooruitHoekDNF
Jennifer BaxWestland Wil VooruitS-GravenzandeDNF
Puck MoonenMixteam Noord NederlandLiempdeDNS

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram