22 augustus 2017 | 07:29
U bent hier:  / Historie / Uitslagen / Uitslag Dames 2015

Uitslag 11e Salverda Omloop van de IJsseldelta
Zaterdag 20 juni 2015

PlekNaamWoonplaatsPloegTijdVerschil
1Kirsten WildZwolleHITEC Products3.25.08.468-
2Monique van de ReeZundertDe Jonge Renner3.25.08.5770.109
3Kelly MarkusHoofddorpRytger3.25.08.5910.123
4Niona KesslerVelserbroekLensworld-Zannata3.25.08.6330.165
5Ashlynn van BaarleZoetermeerSwaboLadies3.25.08.8930.425
6Marjolein van 't GeloofDirkslandJan van Arckel3.25.08.8970.429
7Evy KuijpersLieropLensworld-Zannata3.25.09.0620.594
8Jip van den BosOostknollendamParkhotel Valkenburg3.25.09.1790.711
9Winanda SpoorApeldoornJan van Arckel3.25.09.2540.786
10Melanie WoeringRozenburg ZHMIXteam3.25.09.2880.820
11Kim de BaatNederlandLensworld-Zannata3.25.09.4210.953
12Janneke EnsingGietenParkhotel Valkenburg3.25.09.4460.978
13Rixt MeijerHeerenveenStouwdam Ladies3.25.09.5311063
14Ilona HoeksmaLuxwoudeParkhotel Valkenburg3.25.09.6031135
15Charlotte BeckerDuitslandHITEC Products3.25.09.6831215
16Corine van der ZijdenTienhovenJan van Arckel3.25.09.7031235
17Leonie LubbingeDrachtenDe Kannibaal3.25.09.7661298
18Irene GerritsenBemmelDe Adelaar Ladies3.25.09.7661298
19Ymke SteginkNaardenDe Jonge Renner3.25.09.8931425
20Mariël BorgerinkEnschedeLensworld-Zannata3.25.09.9081440
21Jeanne KorevaarGroot-AmmersJan van Arckel3.25.09.9271459
22Chanella StougjeZuidlandParkhotel Valkenburg3.25.09.9551487
23Cornelie SmorenburgNunspeetDe Adelaar Ladies3.25.10.0481580
24Saskia OomenHuis ter HeideJan van Arckel3.25.10.1741706
25Mareille MeijeringStadskanaalDe Kannibaal3.25.10.1981730
26Natalie van GoghNieuw VennepParkhotel Valkenburg3.25.10.2751807
27Jade van der MolenAlkmaarStouwdam Ladies3.25.10.3061838
28Henriëtte WoeringRozenburg ZHMIXteam3.25.10.3421874
29Geerike SchreursZwolleStouwdam Ladies3.25.10.3531885
30Femke van KesselBredaWV Breda3.25.10.3811913
31Ivana TiessensGroningenDe Kannibaal3.25.10.4531985
32Sanne BouwmeesterWesterborkStouwdam Ladies3.25.10.6662198
33Ines KlokRockanjeWV Breda3.25.10.7132245
34Marije HengeveldMaastrichtEuregio3.25.10.8882420
35Eline HoppezakNieuwerkerk ad IJsselSwaboLadies3.25.10.9712503
36Marijn de VriesZwolleParkhotel Valkenburg3.25.11.0572589
37Evy RoelenBelgiëJos Feron Lady Force3.25.11.0952627
38Judith BloemApeldoornJan van Arckel3.25.11.1092641
39Tamara PreussLandgraafEuregio3.25.11.2502782
40Bryony van VelzenSittardEuregio3.25.11.3252857
41Danique BraamVeenwoudenStouwdam Ladies3.25.11.3852917
42Suzanne de LangeEnschedeNWVG-Bathoorn3.25.11.4843016
43Loes AdegeestDalfsenNWVG-Bathoorn3.25.11.5113043
44Simone de VriesOldelamerDe Kannibaal3.25.11.7633295
45Chantal VerstratenRoosendaalJos Feron Lady Force3.25.11.7833315
46Melanie KlementVelpDe Adelaar Ladies3.25.11.7833315
47Annet PitBeekbergenDe Kannibaal3.25.11.8473379
48Grytsje de VriesBuitenpostDe Kannibaal3.25.11.9103442
49Puck MoonenLiempdeEuregio3.25.11.9653497
50Willemiek MeindersDrontenDe Adelaar Ladies3.25.12.2893821
51Hilde OudmanOnnenWV Breda3.25.12.3443876
52Sarah-Jeanne FraserLandgraafEuregio3.25.12.4013933
53Anne PosthumaWijchenDe Jonge Renner3.25.12.4714003
54Kim WoutersHapertDe Jonge Renner3.25.12.6474179
55Wendy OosterwoudUreterpNWVG-Bathoorn3.25.12.7664298
56Tessa VeenUtrechtSwaboLadies3.25.12.9414473
57Ingrid TempertLemeleSwaboLadies3.25.13.1334665
58Anne Marijn van de GraafGroningenNWVG-Bathoorn3.25.13.2564788
59Suzanne VerhoevenOud-TurnhoutDe Jonge Renner3.25.13.2574788
60Iris HamelinkEnschedeNWVG-Bathoorn3.25.13.2814813
61Esther van VeenUitgeestSwaboLadies3.25.13.3354867
62Janicke GunvaldsenNoorwegenHITEC Products3.25.13.3944926
63Mady KleevenDrielDe Adelaar Ladies3.25.13.5065038
64Margriet KloppenburgOudenaardeJos Feron Lady Force3.25.13.5665098
65Marieke KerkvlietLeidenWV Breda3.25.13.5675099
66Mariëlle JissinkHeerenveenStouwdam Ladies3.25.13.7265258
67Senna FeronSchimmertJos Feron Lady Force3.25.14.4936025
68Tone HattelandNoorwegenHITEC Products3.25.14.7256257
69Maaike PolspoelBelgiëLensworld-Zannata3.25.14.7266257
70Ashleigh NeaveLandgraafEuregio3.25.14.7276257
71Dyann VeenstraEmmenNWVG-Bathoorn3.25.16.8568388
72Lauren KitchenAustraliëHITEC Products3.25.21.89313425
73Marissa OttenEnterLensworld-Zannata3.25.45.38936921
74Eveline de GrootZoetermeerSwaboLadies3.25.52.73244264
75Sanne van HelmondPrinsenbeekWV Breda3.26.31.0981.22.630
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram